Hornshøjparken 195 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Holstebro - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Holstebro. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Holstebro finder vi to nyeste boligtilbud, som adskiller sig på en række parametre.

På Hornshøjparken 195 er en rummelig villa kommet til salg. Med sine 197 kvadratmeter fordelt på 9 værelser, tilbyder denne ejendom masser af plads. Villaen ligger på en grund på 878 kvadratmeter og er udbudt til 3.298.000 kr.

En anden bolig, der fanger interessen, er rækkehuset på Under Hvidtjørnen 43 i Halgårde. Dette moderne hjem strækker sig over 146 kvadratmeter og indeholder 4 værelser. Grunden er 425 kvadratmeter, og prisen for denne bolig er 2.950.000 kr.

Begge boliger tilbyder unikke fordele og placering i dejlige omgivelser i Holstebro.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga