8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Holstebro. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Holstebro er en af de nyeste boliger på markedet villaen beliggende på Kusken 14 i Mejrup. Denne villa tilbyder 176 kvadratmeter fordelt på 5 værelser og er placeret på en rummelig grund på 1117 kvadratmeter. Ejendommen er udbudt til prisen af 3.595.000 DKK.
En anden spændende boligmulighed i Holstebro er villaen på Webersvej 123. Denne villa har en boligareal på 161 kvadratmeter og tilbyder 6 værelser, hvilket er mere end Kusken 14. Villaen har en grundstørrelse på 805 kvadratmeter og er sat til en pris på 2.645.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.