Sct Jørgens Gade 8 og 7 andre boliger er kommet til salg denne uge i Holstebro - se boligerne her.

dato

8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Holstebro. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Holstebro finder vi to nye boligmuligheder, der netop er kommet på markedet. Første valgmulighed er ejerlejligheden på Sct Jørgens Gade 8, st.

Med en pris på 2.150.000 kr. byder denne ejerlejlighed på 98 kvadratmeter fordelt på 2 rum, placeret på en grund på 367 kvadratmeter.

Den anden bolig til salg er villaen på Slåenvej 182 i Mejdal. Til samme pris på 2.150.000 kr. tilbyder villaen 137 kvadratmeter fordelt på 5 rum.

Denne villa ligger på en mere rummelig grund på 930 kvadratmeter, hvilket kan være attraktivt for familier, der søger ekstra plads.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga