FOF Nordvestjylland inviterer alle til at deltage i efterårets yogaevents, der finder sted i Fof Yoga Studio på Rolf Krakes Vej i Holstebro. Uanset om du er ny til yoga eller en erfaren udøver, er der mulighed for at finde ro og balance i en travl hverdag.
Yoga med Sanne HoxerDen 3. og 4. oktober 2026 underviser Sanne Hoxer i yoga for alle interesserede. Begge dage starter sessionerne kl. 09:00, og deltagerne kan se frem til en berigende oplevelse, hvor krop og sind får lov til at finde harmoni.
Eftermiddagssession med Herdis HviidDen 23. oktober 2026 kl. 16:30 kan du deltage i en eftermiddagssession med Herdis Hviid. Herdis vil guide deltagerne gennem øvelser, der fokuserer på både fysisk styrke og mental afslapning.
Praktisk information
Datoer: Lørdag 3. oktober, søndag 4. oktober, og fredag 23. oktober 2026
Tidspunkter: 09:00 (3. og 4. oktober) og 16:30 (23. oktober)
Sted: Fof Yoga Studio, Rolf Krakes Vej, 9. 1 Sal, 7500 Holstebro
Arrangør: FOF Nordvestjylland
Holdnumre: 262184 (3. oktober), 262185 (4. oktober), 262162 (23. oktober)
Entré: Ikke oplyst
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om begivenheden kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek seneste opdateringer her