5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Holstebro. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Holstebro er der netop kommet to spændende villaer til salg på markedet.
Den ene er beliggende på P O Pedersens Vej 41, hvor der er tale om en rummelig villa på 257 kvadratmeter. Denne ejendom tilbyder hele 10 værelser, ideelt for den store familie eller dem, der ønsker rigeligt med plads.
Med en grund på hele 1714 kvadratmeter og en udbudspris på 3.295.000 DKK, er der også mulighed for masser af udendørs aktiviteter.
Den anden bolig, der er kommet på markedet, findes på Steensgårdsvej 37. Denne villa byder på 152 kvadratmeter fordelt på 4 værelser og er dermed en mere kompakt løsning.
Med en pris på 2.495.000 DKK og en grundareal på 714 kvadratmeter, er det et attraktivt valg for dem, der søger en mindre boligmulighed i Holstebro.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.