Så er der nyt fra NordVestBO
Så er der nyt fra P.C. BILER ApS
Få en autentisk juleoplevelse hos Fjaltring Købmandsgård, hvor du kan smage på de lækreste oste og finde unikke gaveposer med juleknas.
Så er der nyt fra MIN KØBMAND I ASP
Glæder du dig også til jul og alle julens overraskelser?
Julen nærmer sig, og hos Holstebro Museum bugner museumsbutikken af unikke gaveidéer til både advent, jul, mandel- og værtsgaver. Her finder du et bredt udvalg af håndplukkede varer, der kombinerer kvalitet, æstetik og funktionalitet. Et besøg i butikken kræver ikke billet.
Så er der nyt fra Museerne i Holstebro
Julestemningen breder sig, og Frilandsmuseet Hjerl Hede byder endnu engang på tre historiske juleweekender.
Så er der nyt fra Restaurant Cooks
Så er der nyt fra Obitsø Frisørsalon - Borbjerg
Så er der nyt fra Relationshuset Hvass
Så er der nyt fra MIN KØBMAND I ASP
Huset Holstebro byder på to inspirerende arrangementer onsdag den 27. november 2024. Dagen starter med fællessang ledet af Lone Engsig Hvam, som inviterer alle til at synge med på danske klassikere. Om aftenen deler Kirsten Wallentin Damgaard sin historie om at håndtere sorg og bevare troen på det gode i livet.
Tuskær i juletiden er bestemt et besøg værd. Her er jul og hygge i fokus, og du kan nyde frisklavet mad, hygge og velvære.